Danışmanlık Hizmetleri

Mesleğinize olan tutkunuzu canlandırın, engellerinizi aşın, güçlü yönlerinizi geliştirin ve sürdürülebilir bir iş-yaşam dengesi keşfedin.

ICT Trend Academy, Kuruculara, Üst Düzey Yöneticilere ve Yönetim ekiplerine nasıl sadece daha iyi liderler olunacağını değil, aynı zamanda nasıl daha iyi hayatlar sürüleceğini öğreten misyon odaklı bir danışmanlık firmasıdır.

10 yılı aşkın bir süredir şirketlere, harika insan kararları vermeleri için gerekli araçları ve kaynakları verirken, kişisel ve profesyonel olarak liderliklerini nasıl geliştireceklerini öğretiyoruz. Yeteneğin işe alınması, seçilmesi, eğitimi, yönetimi ve motivasyonuna odaklanan bu bütünleştirici sistem, günümüzün en iyi şirketlerinden bazılarının insan sermayesini işe almasına ve geliştirmesine, güçlü ve sürdürülebilir bir kültür oluşturmasına ve üst düzey performansla pazar payını artırmasına yardımcı olmuştur.

ISO Standartları Danışmanlığı
ISO standartlarının gerekliliklerine uygun kalite yönetim sistemlerinin oluşturulması, uygulanması ve denetlenmesi konusunda destek, tavsiye ve rehberlik sağlıyoruz. Mikro, makro işletmeleri ve kamu kurumlarını ISO gereksinimleriyle destekleyen kendi özel sektör bilgisine ve uzmanlığına sahip nitelikli ISO danışmanlarından oluşan bir ekibiz. İster bu konuda tamamen yeni olun, ister tam bir sistem uygulamasına veya yeniden belgelendirme, iç denetimler, iç standartlar eğitimi, işyerinde ilk yardım eğitimi vb. ile ek destek arayan köklü bir şirkete ihtiyacınız olsun, güler yüzlü uzman kadromuz size destek olmaya hazırdır.

İletişim

Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Piazza AVM No:69C/222 34846
                                                                                                 Maltepe/İSTANBUL  
  • T : 0850 4660428
  • E : info@icttrendacademy.com.tr