Devlet Destekleri Danışmanlığı

Parlak fikirleri ve kavramları ürünlere, süreçlere ve hizmetlere dönüştürmek için uzmanlık, taahhüt ve yeterli finansal kaynaklar gereklidir.

danismanlik

Devlet İşletme Hibeleri ve Teşvikleri ile geleceğinizi inşa edin

ICT Trend Academy Danışmanlığı, ticarileştirmeyi, iş yaratmayı, iş genişletmeyi, sermaye altyapısı yatırımını, artan üretkenliği ve rekabet gücünü, yeni tesis ve ekipmanın satın alınmasını ve kurulmasını, ihracat pazarlarının ve tedarik zinciri iş birliklerinin geliştirilmesini, yeni pazar erişimini ticari büyümeyi, ihracat pazarını geliştirmeyi, altyapıyı ve sermaye yatırımını ve daha fazlasını desteklemek için hibelere erişimi kolaylaştırarak kuruluşunuza değer katacaktır.

Firmanıza katma ekstra değer yaratmak için, kuruluşunuzu zorlayabileceğimize inanıyoruz. Kuruluşların ve şirketlerin fon bulmasına ve stratejik inovasyon projelerini gerçekleştirmesine yardımcı olmak için hibe finansmanı uzmanlığımızı sektör bilgisi ve işgücü piyasasına ilişkin bilgilerle birleştiriyoruz.

İnovasyon ekonomimizin can damarıdır. Uygun finansal kaynaklar , kuruluşunuzun üzerindeki baskıyı kaldırabilir ve atılım yapmak için bir finansal tampon oluşturabilir. Teşvik, hibe finansman programları, kendi hızınızda büyümeniz ve yenilikçi fikirlerinizi gerçekleştirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz finansal desteği sağlayabilir.

Finansman sürecinde rehberiniz olabiliriz

Başarı şansınızı artırın. ICT Trend Academy, proje fikrinizin hedeflenen finansman programınıza mükemmel bir şekilde uymasını sağlar ve uygunluk ve içerikle ilgili tüm kriterleri karşılamanıza yardımcı olur. Karmaşık gönderim sürecinde gezinmenize ve stratejik tavsiyelerde bulunmanıza yardımcı olur.

Zaman kazanın. İkna edici bir hibe teklifi yazmak zaman alıcıdır. ICT Trend Academy’nin sistematik yaklaşımı zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur ve teklifinizin en yüksek başarı şansıyla zamanında teslim edilmesini sağlar. Verilen hibelerin idari ve mali yönetimi de zorlu olabilir. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, hibelerinizi güvence altına almak için bu aşamada size destek olur.

Siz projenize odaklanın. Hem hibe teklifinin hem de finanse edilen projenin yönetiminin başarısı, ayrıntıları ne kadar iyi takip edebileceğinize ve aynı zamanda büyük resim; genel hedef ve strateji ile ne kadar temasta kalacağınıza bağlıdır. Bu kombinasyon, özellikle görünürde katı bir son tarih olduğunda, bunaltıcı görünebilir. ICT Trend Academy bu yükü hafifletmenize yardımcı olur. Hibe finansmanı ile ilgili yönlere ve tekniklere odaklanırken, sizin gerçek projeye odaklanmanız için size destek olur.

Size aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz:

  • Proje fikir ve konseptlerinizin derinlemesine analizi ve bunları finanse edilebilir Ar-Ge proje girişimlerine yeniden şekillendirme.
  • Ar-Ge projelerinize veya portföyünüze dayalı olarak finansman stratejinizin tanımlanması ve harekete geçilmesi
  • Proje girişimleriniz için finansman fırsatlarının belirlenmesi ve yol haritasının çıkarılması
  • Hibe başvurularınızın içeriği, yapısı, üslubu ve üslubu ile ilgili farklı aşamalarda üst düzey teklif incelemesi
  • Hibe tekliflerinin veya belirli bölümlerin yazılması
  • Bu, teklifin tüm bölümlerinin (yeniden) yazılması ve derinlemesine düzenlenmesi dahil olmak üzere tüm hibe teklifi hazırlama sürecinin koordine edilmesi ve yönetilmesi anlamına gelir.

İletişim

Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Piazza AVM No:69C/222 34846
                                                                                                 Maltepe/İSTANBUL  
  • T : 0850 4660428
  • E : info@icttrendacademy.com.tr