Satış ve Pazarlama

Büyümenin nerede olduğunu biliyoruz ve müşterilerle satış fırsatları arasında bağlantı kuruyoruz

danismanlik

Büyümenizi güçlendirmek için müşterilerinizi ilk sıraya koyun

Müşterilerinizi şirketinizin stratejisinin merkezine koyarak sürdürülebilir, organik büyüme elde etmenize yardımcı oluyoruz. Yaklaşımımız, müşterilerinizin deneyiminin her öğesini test ederek her temas noktasında en uygun etkileşimleri sağlamak.

Müşteri sadakati konusundaki çığır açan araştırmamızdan, müşteri bölümünün yeniden tasarımına yönelik kanıtlanmış yaklaşımımıza kadar, tam satış ve pazarlama potansiyelini gerçekleştirmenize yardımcı olacak iç görüler sunuyoruz.

Yalnızca kuruluşunuzun kaya gibi sağlam bir strateji geliştirmesine yardımcı olmuyoruz; Ekibimiz, müşterilerinize hizmet etme şeklinizi dönüştürmek ve onların kalıcı bağlılıklarını kazanmak için gerekli araçları ve kıyaslamaları sağlayarak her hedefinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

Marka ve Müşteri Stratejisi

Kazanan bir marka ve pazarlama stratejisi, matematik ve sihir dengesi gerektirir. Evet, doğru analitik ve veri varlıklarına yatırım yaparsanız marka başarısı ölçülebilir. Ancak çığır açan sonuçlar, yalnızca bu metrikler, müşterilerinizin karşılanmayan ihtiyaçları ve onlara ulaşmanın en özgün yolları hakkında yaratıcı iç görüler için kullanıldığında ortaya çıkar.

Pazarlama

Analitik, müşteri odaklı veri iç görüleri ve test et ve öğren yaklaşımının pratik, kanıtlanmış bir kombinasyonuyla pazarlamanızı dönüştürün. Anında ilerleme kaydetmenize ve müşterilerinize doğru mesajları iletmeye devam etmek için ihtiyaç duyduğunuz dahili becerileri oluşturmanıza yardımcı olacağız. Kuruluşunuzun pazarlama çabalarına güçlü bir analitik, yaratıcılık ve iş anlayışı kombinasyonu getiriyoruz.

Ürün ve Portföy Yönetimi

Müşterilerinizin ihtiyaç ve beklentileri bazen bir gecede değişiyor. Ürünlerinizin ve hizmetinizin ayak uydurabilmesi için günümüzün dinamik iş ortamı için oluşturulmuş bir ürün yönetimi stratejisine ihtiyacınız var.

Fiyatlandırma

Fiyatlandırma, en yüksek kâr aracıdır, ancak çoğu şirkette henüz gelişmemiştir. Her seferinde doğru fiyatı belirlemenize ve almanıza ve yıllık gelir fırsatlarından yararlanmanıza yardımcı olacak dinamik fiyatlandırma yetenekleri oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Müşteri Memnuniyeti

Önde gelen şirketler ürünlerin gerekli olduğunu ancak yeterli olmadığını biliyorlar: Günümüz dünyasında başarılı olmak için müşteri memnuniyeti sunmanız gerekiyor. Yaklaşımımızı Basit ve Dijital olarak adlandırıyoruz. Müşteriler için neyin en önemli olduğunu anlamanıza yardımcı olacak uzmanlığı ve araçları sağlıyor ve ekibinizi, süreçleri basitleştirirken ve maliyetleri ortadan kaldırırken keyifli deneyimler sunacak şekilde donatıyoruz.

Satış Yönetimi

Üstün satış ekipleri işe yetenekle başlar. Stratejinizi gerçekleştirecek bir dizi insandan oluşan veriye dayalı bir profil oluşturmaya yardımcı olacağız. Ve doğru yerlerde doğru becerilere sahip olduğunuzdan emin olmak için çalışanlarınızı nasıl geliştireceğinizi, işe alacağınızı veya yeniden atayacağınızı göstereceğiz.

Kesin verileri ve sektöre özel en iyi uygulamaları kullanarak, yüksek performanslıları farklılaştıran davranışları belirlemenize ve ardından bunları satış organizasyonunuz genelinde benimsemenize yardımcı olacağız. Ve yöneticilerinizin daha iyi koç olmalarına yardımcı olacağız.

İletişim

Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Piazza AVM No:69C/222 34846
                                                                                                 Maltepe/İSTANBUL  
  • T : 0850 4660428
  • E : info@icttrendacademy.com.tr