Baş Denetçi Eğitimler

Elbette, bir Sertifikasyon Kuruluşu için çalışmak sizin hedefiniz olmayabilir. Bir Danışman veya QHSE Yöneticisi olarak bilgi ve becerilerinizi derinleştirmek için bir Baş Denetçi Kursu almayı düşünebilirsiniz bu, mükemmel bir düşüncedir ve kariyerlerinde ilerleyen birçok danışman ve QHSE Yöneticisinin bir Sertifikasyon Kuruluşu için çalışarak gelirlerini artırmak için aldıkları kapıyı açık bırakır.

Research

Baş Denetçi Eğitimleri

Bir ISO Baş Denetçisi ne yapar?

Baş Denetçi ifadesi, genellikle denetlenen kuruluştan bağımsız olarak bir ISO yönetim sistemi denetimine liderlik eden bir denetçiyi ifade eder.

Yani, bir kuruluşun bir ISO Standardının gerekliliklerine uygunluk düzeyine ilişkin bağımsız bir üçüncü taraf değerlendirmesini sağlayan bir Sertifikasyon Kuruluşunun baş denetçisidir.

Bir denetimi başarıyla geçtikten sonra ve Baş Denetçi tarafından hazırlanan bir Denetim Raporuna dayanarak, Sertifikasyon Kuruluşu bir Uygunluk Sertifikası verir.

Baş Denetçiler nerede çalışır?

Finans mesleği, iç denetçi ve baş denetçi gibi ifadeleri sanki sadece finans fonksiyonuna uygulanıyormuş gibi kullanma eğilimindedir.

ISO Yönetim Sistemi Standartları, kalite, çevre, enerji, tıbbi cihaz üretimi, gıda güvenliği, iş sağlığı ve güvenliği, bilgi güvenliği vb. Tüm işlevler için geçerlidir. Bu nedenle, iç denetçiler ve baş denetçiler için kariyer seçenekleri neredeyse sınırsızdır. Ancak bu Standartlarla ilgili olarak ISO İç Denetçilerine ve ISO Baş Denetçilerine başvurmak en iyisidir.

ISO 22301:2019 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi
Bu belge, kesintilere karşı korunmak, meydana gelme olasılığını azaltmak, kesintilere hazırlıklı olmak, müdahale etmek ve ortaya çıktıklarında bunlardan kurtulmak için bir yönetim sistemini uygulamak, sürdürmek ve iyileştirmek için gereksinimleri belirtir.
Bu belgede belirtilen şartlar geneldir ve kuruluşun türü, büyüklüğü ve doğası ne olursa olsun tüm kuruluşlara veya bölümlerine uygulanabilir olması amaçlanmıştır. Bu gereksinimlerin uygulama kapsamı, kuruluşun çalışma ortamına ve karmaşıklığına bağlıdır. Bu eğitimle amaçlanan ISO 22301:2019 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Baş Denetçileri yetişitirmek ve sertifikalandırmaktır.

KURUMSAL EĞİTİMLER

DETAYLI BİLGİ

FARKINDALIK EĞİTİMLERİ

DETAYLI BİLGİ

UYGULAMA EĞİTİMLERİ

DETAYLI BİLGİ

İÇ DENETÇİ EĞİTİMLERİ

DETAYLI BİLGİ

BAŞ DENETÇİ EĞİTİMLERİ

DETAYLI BİLGİ

TEKNOLOJİ EĞİTİMLERİ

DETAYLI BİLGİ

İletişim

Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Piazza AVM No:69C/222 34846
                                                                                                 Maltepe/İSTANBUL  
  • T : 0850 4660428
  • E : info@icttrendacademy.com.tr