Eğitmenlerimiz & Danışmanlarımız

Sanem SEÇMENOĞLU

Sanem SEÇMENOĞLU Entegre Yönetim Sistemleri Eğitmen&Danışman

Website: https://www.icttrendacademy.com.tr/

Email: ssecmenoglu@icttrendacademy.com.tr

Gaziantep Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisans eğitimini Mersin Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kalite Yönetimi Yüksek Lisans (MBA) Programı’nda tamamladı. Ayrıca Hasan Kalyoncu Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Siyaset Bilimi Ve Uluslararasi İlişkiler Yüksek Lisans(MBA) tamamladı. Sanem Seçmenoğlu ayrıca şu anda İstanbul Gedik Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü İşletme Yönetimi Yüksek Lisans bölümünde tez aşamasındadır.

İş yaşamına Garanti Bankası A.Ş de Gişe Görevlisi olarak başladı. Ardından Alternatifbank A.Ş de Gişe Görevlisi olarak devam etti, sonrasında Pakten Sağlık Ürünleri A.Ş de Pazarlama Şefi olarak görev yaptı ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini kurumda kurdu.

Sonrasında Anadolubank A.Ş de İşletme Bankacalığı Portföy Yönetisici olarak görev yaptı. Alternatifbank A.Ş de Ticari Bankacılık Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.

Hasan Kalyoncu Üniversitesinde 2016 yılında Kalite Güvence Birimini kurarak, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini kurdu ve Akreditasyon konularında çalışmalarda bulundu. Bu arada YÖKAK-Yükseöğretim Kalite Kurulunda değerlendirici olarak görev yaptı ve halen devam etmektedir.

İstanbul Gedik Üniversitesinde Starteji Geliştirme Daire Başkanı olarak görev yaptı ve kurumda ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemini kurdu ve Akreditasyon eğitimleri vererek çalışmalarda bulundu. Bu dönemde Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon dersleride verdi. Aynı dönem içersinde KALDER de EFQM Değerlendiricisi olarak gerekli eğitimlerini tamamladı ve halen EFQM Değerlendiricisi olarak görev almaktadır.

Sanem Seçmenoğlu’nun USBİLİM 2.Bursa Kongresi “Yükseköğretimde Kalite Yönetim Sisteminin Değerlendirilmesi: Bir Vakıf Üniversitesi Örneği” konulu,

INTJOS Uluslararası Sürdürülebilirlik Dergisi “Yükseköğretimde Kalite Güvence Sisteminin Risk Yapılandırılması: Bir Vakıf Üniversitesi Örneği”konulu yayınları bulunmaktadır.

Seçmenoğlu ayrıca Endüstri 4.0’da Kalite Yönetimi konusunda kitap bölümü yazmıştır.

Bankacılık sektöründe 12 yıllık satış ve pazarlama iş deneyiminin ardından Üniversite sektöründe kalite ve akreditasyon uzmanı olarak devam etmiştir.  ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi Baş Denetçisidir. 

 

 

İletişim

Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Piazza AVM No:69C/222 34846
                                                                                                 Maltepe/İSTANBUL  
  • T : 0850 4660428
  • E : info@icttrendacademy.com.tr